• Poszukiwanie najlepszych rozwiązań, dociekliwość w znalezieniu optymalnej technologii, nieustanne kształcenie się i wdrażanie w projekty tylko tych rozwiązań, które są przekonujące z technicznego punktu widzenia – to krótka charakterystyka p. Joanny i pracowni ARR. Cieszę się, że w moim zawodowym życiu spotykam tak ambitnych i profesjonalnych architektów. I żywię nadzieję na dalszą, wspaniałą współpracę!

  Więcej

  Paweł Kielar

  - Project Manager w Remmers Polska Sp.z.o.o

  Poszukiwanie najlepszych rozwiązań, dociekliwość w znalezieniu optymalnej technologii, nieustanne kształcenie się i wdrażanie w projekty tylko tych rozwiązań, które są przekonujące z technicznego punktu widzenia – to krótka charakterystyka p. Joanny i pracowni ARR. Cieszę się, że w moim zawodowym życiu spotykam tak ambitnych i profesjonalnych architektów. I żywię nadzieję na dalszą, wspaniałą współpracę!

  Cofnij

  Paweł Kielar

  - Project Manager w Remmers Polska Sp.z.o.o

 • Pasja, wizja, śmiałe spojrzenie w przyszłość urbanistyki. To najważniejsze cechy którymi wyróżnia się pracownia ARR – Architecture.

  Więcej

  Konrad Madejczyk

  - Condotierre Media

  Pasja, wizja, śmiałe spojrzenie w przyszłość urbanistyki. To najważniejsze cechy którymi wyróżnia się pracownia ARR – Architecture.

  Cofnij

  Konrad Madejczyk

  - Condotierre Media

 • Zdecydowanie polecam współpracę z firmą ARR-Architecture. MIła atmosfera współpracy, jasne przejrzyste zasady, elastyczność a finalnie świetne projekty.

  Więcej

  Michał Armacki

  - Arles

  Zdecydowanie polecam współpracę z firmą ARR-Architecture. MIła atmosfera współpracy, jasne przejrzyste zasady, elastyczność a finalnie świetne projekty.

  Cofnij

  Michał Armacki

  - Arles

FAQ